ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13846274
*
nr 1384 6274
Spegel
Italien, 84x52cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 mars 2021
kl 20:38:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/3 04:22:15
1
100 kr
12/3 19:13:20
1
300 kr
14/3 18:05:35
2
150 kr
14/3 18:05:35
1
200 kr (Budbetjänt)
14/3 18:06:42
2
250 kr
14/3 18:06:42
1
300 kr (Budbetjänt)
15/3 20:31:44
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa italien italiensk italy spegel speglar sydeuropa
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1384 6274
Spegel
Italien, 84x52cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/3 04:22:15 | 1 | 100 kr |
12/3 19:13:20 | 1 | 300 kr |
14/3 18:05:35 | 2 | 150 kr |
14/3 18:05:35 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
14/3 18:06:42 | 2 | 250 kr |
14/3 18:06:42 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
15/3 20:31:44 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa italien italiensk italy spegel speglar sydeuropa
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27